SERVİSLERİMİZ


Amacımız, Mynos Restoranımızda romantik bir akşam, doğum günü, yıl dönümü, düğün kutlamalarınız için aileniz ve arkadaşlarınızla birlikte samimi bir ortamda neşe içinde sohbetin bol olduğu bir sofrada sizlerle bir arada olmak.

ETKİNLİKLER & KUTLAMALAR

Özel günleri, ailemiz, arkadaşlarımız ve meslektaşlarımızla biraraya gelerek kutlamaktan daha zevkli bir şey yok. Denize sıfır, geniş açık terasımızda veya restoranımızın kapalı samimi ortamında küçük yada büyük kutlamalarınızda sizlerle olmaktan mutluluk duyarız. Romantik bir akşam yemeği, doğum günü, kız isteme, düğün seremonisi yada kurumsal bir etkinlik mi planlıyorsunuz? Restoranımız, unutulmaz anılar yaşatmak için geniş bir alana, güzel bir ambiyansa ve mükemmel bir manzaraya sahiptir. Titizlik ile çalışan ekibimiz isteklerinizi dikkate alarak sizinle ve misafileriniz ile özel olarak ilgilenecektir. Rezervasyon ve etkinlikleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin.

İç mekanı 60 kişilik, açık teras 140 kişilik kapasitesi olan restoranımız, organizasyonlarınıza hizmet vermek için sizlerle.

Özel veya kurumsal etkinliklere uygun modern tasarımlı ve panoramik pencereli iç mekanımız yaz kış açıktır.

Sizin özel isteklerinizi yerine getirmekten mutluluk duyarız. Özel menü, nefis bir pasta,istediğiniz dekorasyon ve ambiyansı yaratabiliriz.