SERVİSLERİMİZ


Mynos Restoranımızda amacımız, romantik bir akşam, doğum günü, yıl dönümü, düğün kutlamalarınız için aileniz ve arkadaşlarınızla birlikte samimi bir ortamda neşe içinde sohbetin bol olduğu bir sofrada sizlerle bir arada olmak.

ETKİNLİKLER & KUTLAMALAR

Denize sıfır geniş açık terasımızda romantik bir akşam, doğum günü, yıl dönümü, düğün, hayatınızın özel günlerini aileniz, arkadaşlarınız, meslektaşlarınızla birlikte unutulmaz bir anıya dönüştürmek ister misiniz? Ege Denizi ambiyansı yaratılmış modern tasarımlı ve panoramik pencereli iç mekanımız da yaz kış hizmetinizdeyiz. Titizlik ile çalışan ekibimiz isteklerinizi dikkate alarak size özenle servis sunacaktır. Rezervasyon ve etkinlik detayları için lütfen bizimle iletişime geçin.

Mynos restoranımız 40 masa, 140 kişilik kapasiteye sahiptir. Pandemi önlemleri alınmış keyifli bir akşam ya da özel gün etkinliği için geniş açık terasımız hizmetinizdedir.

Özel veya kurumsal etkinlikler için modern tasarımlı ve panoramik pencereli iç mekanımız yaz kış açıktır.

Sizin özel isteklerinizi yerine getirmekten mutluluk duyarız.Özel menü,nefis bir pasta,istediğiniz dekorasyon ve ambiyansı yaratabiliriz.