• Hakkımızda
  • Deniz Ürünleri
  • Geleneksel İçecekler

Mynos Balık Restaurantı Bodrum’un en ünlü lokantalarının bulunduğu Yalıkavak barlar sokağında yer alır ve geleneksel Türk deniz mutfağının eşsiz lezzetlerini müşterilerin beğenisine sunar. Rakı-Balık konsepti dahilinde taze balık ve deniz mahsulleri, meze çeşitleri ve elbette geniş rakı seçeneği mevcuttur. Mynos Restaurantı, sıcak hizmetimiz, taze deniz ürünleri ve rakı seçenekleri ile romantik bir akşam yemeği, aile kutlaması veya iş toplantısı için iyi bir seçimdir.

Denize sıfır, zeytin ağaçları eşliğinde ve çiçekli duvarı olan geniş açık terasımız hizmetinizdedir. Hava şartlarına göre panoramik pencerelere sahip salonumuzdan deniz ve Palmarina manzarasını, mükemmel günbatımını 12 ay izleyebilirsiniz. Restaurantımızda yeşellik, limon, zeytinyağı, sarımsak ve soğan eşliğinde taze balık ve deniz ürünleri, vitrinde olan 30 farklı soğuk meze ve lezzetli ara sıcaklar çeşidinden seçenek yaparsınız, şefimiz damak tadınıza uyacak yemekleri hazırlar.

Kral Mynos, Yunan mitolojisinde ne kadar önemli bir şahıs ise, Mynos Restaurantı da Yalıkavak’ta önemli bir mevkiye sahiptir.

Contacts

Yalıkavak Mahallesi, Çökertme Cd. No:32

48990 Bodrum, Muğla, Türkiye

+90 252 385 26 00

+90 543 311 69 49

welcome@mynos.com.tr